ANIME NARUTO!!!

Najlepsza animka!


#16 2007-09-17 16:05:22

Alex

Genin

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: Kakashi

Hatake Kakashi
Wiek:27
Part I: 26-27
Part II: 29
Urodziny: 15 Września
Wioska: Konoha-Gakure
Ranga: Jounin
Grupa krwi: 0
Wzrost: 181 cm
Waga: 67.5 kg
Aktualna drużyna: Team 10 (Hatake Kakashi, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino , Akimichi Choji)
Poprzednie drużyny:
*Team 7 (Hatake Kakashi, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke, Uzumaki Naruto)
*Team Yondaime (Yondaime, Kakashi Hatake, Obito Uchiha, Rin)
Specjalne techniki: Chidori (Raikiri), Doton: Shinjū, Fūja Hōin, Kage Bunshin no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Kuchiyose no Jutsu, Kuchiyose - Doton: Tsuiga no Jutsu, Magen: Narakumi no Jutsu, Sennen Goroshi, Shunshin no Jutsu, Suiton: Suijinheki, Suiton: Suikōdan no Jutsu, Tajū Kage Bunshin no Jutsu, Zanshu no Jutsu
Pierwszy raz w mandze: rozdział #3
Pierwszy raz w anime: odcinek #3

Jeden ze sławnych shinobi, a zarazem opiekun drużyny 7.Już jako mały wykazywał się dużą ambitnością i już wieku
5 lat skoczył akademie, a rok później był Chuuninem. Jednak nie wszystko było usłane różami. Jego ojciec zwany także "Białym Kłem" ("White Fangiem"), obok 4th Hokage i trzech legendarnych sanninów był najsilniejszym ninja w wiosce. Pewnego dnia złamał jedną z zasad shinobi. Porzucił misję, aby ratować swoich przyjaciół. Konsekwencją tego czynu, była poniesiona klęska, którą mocno dotknęła Konohe. Po tym wydarzeniu Sakumo został publicznie potępiony, nie tylko przez mieszkańców wioski, ale także przez przyjaciół, których uratował wtedy [dop. autora: Phi! Ale mi z nich przyjaciele]. Ojciec Kakashiego w końcu nie wytrzymał tej presji i popełnił samobójstwo. Kakashi odnalazł martwe ciało ojca, co odbiło mu się na psychice. Od tamtej pory zaczął mocno przestrzega zasad. Po ukończeniu akademii trafił pod opiekę Yondaime zwanym "Żółtym Błyskiem" ("Yellow Flash"). W wieku 12 lat stworzył technikę ninjutsu - Chidori. Jednak coś nadal jej brakowało. Wkrótce został awansowany na Jounina. Na pierwszą misję jako Jounin wyruszył wraz z Uchiha Obito i Rin oraz pod czujnym okiem Yondaimena. Podczas misji zdarzyło się coś okropnego. Rin została porwana przez innych shinobi. Kakashi chciał dalej kontynuować zadanie, ale Obito chciał pomóc Rin. Chłopak stanął przed trudnym wyborem. Kontynuować misję czy uratować przyjaciółkę. Wybrał to pierwsze. Wtedy młody Uchiha zbuntował się i w gniewie powiedział coś co dało mu do myślenia : "...Wierze, że "Biały Kieł" jest prawdziwym Bohaterem...ale...ninja, który łamie zasady jest nazywany śmieciem...ci, którzy porzucają swoich towarzyszy są jeszcze gorszymi śmieciami"[Manga: Kakashi Gaiden # 241 str. 19]. Po tych słowach rozstali się. Kakashi poszedł dokończy misje, a Obito uratować Rin. Jednak chłopaka dopadły wyrzuty sumienia. Zrozumiał wreszcie co chciał powiedzieć Yondaimen : "Kakashi...oczywiście,że zasady i regulamin są ważne...ale nie są najważniejsze."[Manga: Kakashi Gaiden #240 str. 12].Poszedł w ślady ojca. Zawrócił i podążył, aby uratować przyjaciół. Przybył w porę i uratował Obito przed śmiercią, ale został ranny w lewe oko. Akurat wtedy uaktywnił się u Obito długo oczekiwany Sharingan. Na w półślepy Kakashi i Obito uratowali Rin. Podczas walki Obito ratuje Kakashiego przed spadającymi głazami, ale sam zostaje zmiażdżony. Umierający Uchiha daje w prezencie Kakashiemu swój Sharingan, który przeszczepiła Rin na miejsce zranionego oka. Dzięki tym oczom ukończył swoją technikę - Chidori. Po tych wydarzeniach Kakashi ciągle nosi w sercu słowa jakie wypowiedział Obito. Aby upamiętni swego przyjaciela chodzi na obelisk z wykutymi nazwiskami bohaterów poległych w walce w tym Obito. Przyjął także od Obito nawyk spóźniania się i tłumaczenia się jakimiś bezsensownymi wymówkami np." Czarny kot mi przebiegł drogę i musiałem iść na około" lub " Musiałem pomóc starszej pani nieść zakupy". Dzięki Sharinganowi skopiował ponad tysiąc technik, dlatego dostał przydomek "Kopiujący Ninja Kakashi". Słabym punktem Sharingana Kakashiego jest to, że nie może zbyt długo mieć aktywne oko. Jak powiedział, nie ma takiego ciała jak Uchiha, więc szybciej traci siły. Potem dołączył do ANBU. Jednak odszedł od niej. Nie wiadomo dlaczego. Następnie oddano mu pod opiekę drużynę 7 : mądrą Haruno Sakurę, zdolnego Uchiha Sasuke oraz nadętego, ale silnego Uzumaki Naruto. Cała trójka została poddana testowi, który miał na celu sprawdzi ich współprace. Jak się okazało, byli jedynymi, którzy przeszli ten test. Przed III etapem Egzaminu na Chuunina Kakashi zobowiązał się trenować Sasuke (prawdopodobnie z powodu Obito), a Naruto oddał swojemu znajomemu, Ebisu.  Podczas walki Naruto i Sasuke na dachu szpitala, Kakashi w ostatniej chwili powstrzymał obu i uświadomił Sasuke, że Chidori nie służy do zabijania. Po 2 i pół letnim treningu Naruto, Kakashi i Yamato podejmują uczenia go kontrolowania natury chakry. W mandze w rozdziale 276 możemy zobaczy, że Kakashi stworzył swój własny Mangekyou Sharingan. Kakashi to trochę dziwna postać. Czasami jest zabawny, ale kiedy trzeba umie by poważny. Zawsze nosi przy sobie "Icha Icha Paradise" autorstwa Jiraiya, a jego odwiecznym rywalem jest Might Guy. Najczęściej rywalizują w grze "papier, kamień, nożyce". Kakashi od dziecka nosił maskę, która zakrywała dolną cześć twarzy. Do dziś nikt nie wie po co i co się pod nią znajduje.


dlaczego ja a nie ktoś inny

Offline

 

#17 2007-09-17 16:13:34

Kl4udynk4 - FuN!

Główny HOKAGE forum xD...

8009603
Skąd: Kielce (Świętokrzyskie)
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Kakashi

no dobra...wszystko Ok...[świetny opis]...ale co z tą RIN?...umarła w końcu czy nie?...Bo już sama nie wiem...


http://i11.tinypic.com/52pm4j9.png


>>>  THE BEST ANIME >>> NARUTO!!!  <<<

Offline

 

#18 2007-09-17 17:26:05

Aine

Special Jonin

8848106
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 435
Punktów :   

Re: Kakashi

heh nic o niej nie wiadomo............trzeba zgłosic o jej zaginięciu do programu "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie" (czy odwrotnie 0.o)

Offline

 

#19 2007-09-17 17:40:20

Alex

Genin

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 83
Punktów :   

Re: Kakashi

ale jak


dlaczego ja a nie ktoś inny

Offline

 

#20 2007-09-18 12:48:01

Kl4udynk4 - FuN!

Główny HOKAGE forum xD...

8009603
Skąd: Kielce (Świętokrzyskie)
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Kakashi

Eee....o.O?...Sama już nie wiem...


http://i11.tinypic.com/52pm4j9.png


>>>  THE BEST ANIME >>> NARUTO!!!  <<<

Offline

 

#21 2007-09-18 12:49:28

Aine

Special Jonin

8848106
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 435
Punktów :   

Re: Kakashi

to poszukaj cos o Rin ajk masz takie fajne opisy ;];]

Offline

 

#22 2007-09-18 13:00:44

Kl4udynk4 - FuN!

Główny HOKAGE forum xD...

8009603
Skąd: Kielce (Świętokrzyskie)
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Kakashi

coś się nie podoba...?!...Mam gdzieś tą RIN...tyle, że przez nią Kakshi cierpi/ał...?


http://i11.tinypic.com/52pm4j9.png


>>>  THE BEST ANIME >>> NARUTO!!!  <<<

Offline

 

#23 2007-09-18 13:03:12

Aine

Special Jonin

8848106
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 435
Punktów :   

Re: Kakashi

nie wszystko mi sie podoba....tylko chce cos wiecej wiedziec o Rin....(której tak samo jak nam podoba sie słodek Kakashi !!!)

Offline

 

#24 2007-09-18 19:09:19

Kl4udynk4 - FuN!

Główny HOKAGE forum xD...

8009603
Skąd: Kielce (Świętokrzyskie)
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Kakashi

a...mam ją daleko ...w...nosie!...xD Dla mnie mogłaby w ogóle nie istnieć w tej animce...w sumie to przez nią Kakashi stracił oko...;/


http://i11.tinypic.com/52pm4j9.png


>>>  THE BEST ANIME >>> NARUTO!!!  <<<

Offline

 

#25 2007-09-19 22:11:41

Aine

Special Jonin

8848106
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 435
Punktów :   

Re: Kakashi

no taaaaak......A KTO MU TO ŁOKO PRZESZCZEPIŁ ??? he ???

Offline

 

#26 2007-09-20 15:18:28

Kl4udynk4 - FuN!

Główny HOKAGE forum xD...

8009603
Skąd: Kielce (Świętokrzyskie)
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 394
Punktów :   
WWW

Re: Kakashi

Rin...-.-


http://i11.tinypic.com/52pm4j9.png


>>>  THE BEST ANIME >>> NARUTO!!!  <<<

Offline

 

#27 2007-09-20 15:47:38

Aine

Special Jonin

8848106
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 435
Punktów :   

Re: Kakashi

no właśnie zasługuje na szacunek ....gdyby nie ona Kaszalocik łoka by nie miał....

Offline

 

#28 2007-09-22 09:40:59

Orochimaru

Uczeń akademii

Skąd: Wioska Dźwięku
Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Kakashi

http://i2.tinypic.com/5x5ww44.jpg


http://i17.tinypic.com/6g0npll.jpg


Macie jakies fajniejsze? bo tylko to mam


http://i9.tinypic.com/4tpalc8.jpg

                                     OROCHIMARU - SAMA ...

Offline

 

#29 2007-09-22 18:11:32

Aine

Special Jonin

8848106
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 435
Punktów :   

Re: Kakashi

jakiego Piter narysował Kaszalota ;];] talent ma chłopak ;];];]najbardziej mu łoko wyszło....jak zwykle Klaudia musiałaś poprawiac ...hehehehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.farmazoni.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.roleservers.pun.pl www.pacyf.pun.pl www.rysownik.pun.pl